Proč to všechno...

17. února 2008 v 21:58 | Baarny :) |  Mé výlevy
Ráda bych upřesnila proč vůbec vznikl tenhle blog.

Už jsem kdysi jeden měla... Ale zapomněla jsem veškerý údaje, takže je KO... To je vlastně možná dobře, protože jsem ho zakládala v době, kdy jsem byla jakási naivní a relativně normální (což v mém případě rozhodně naznačilo nic dobrýho :o)), takže se na něm stejně neobjevovalo nic, co by za něco stálo. Každopádně kdyby někdo z vás objevil blog na bloguje.cz, který mél v názvu nějo jako Baruščin obyčejný živůtek, písněte mi odkaz, asi bych se měla postarat o to, aby zmizel ze světa :D.

Ovšem můj bývalý blog není předmětem tohoto mého výlevu... Mám své stránky, například tyhle věnovené zážitkům z hudebních akcí, se kterými mi pomáhají mé skvělé kamarádky Zuzanka a Michelle. Na stránky věnované určitému tématu však nebudu "cpát" žádné mé výtvory na téma jiné, fotky, které nemají s ničím nic společného a podobně.

Rozhodla jsem se tedy, že založím blog, na kterém budu prezentovat vše, co se mi zrovna "poznamená" mou chorou (myslím to vážně, ale nijak zle :D) mysl... To znamená, že se tu sem tam objeví něco o mě, sem tam něco o hudbě, sem tam něco o někom koho znám i neznám, fotky, obrázky... Prostě co bude zrovna aktuální. V případě, že jste blázni (taky jen v dobrém slova smyslu), kteří občas brouzdají po netu a přečtou si kdejaký žvást nebo si rádi prohlídnou pár obrázků, vítejte... Pokud vás nic takového nezajímá, do toho horního řádku ve vašem prohlížeči napište www.google.com a najděte si co je vám libo ;)... Přeju happy day a slunce v duši :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama