Album Stigmata

30. března 2008 v 4:20 | Baarny :) |  Imodium
Prozatím nejnovější album Stigmata. Podle mě asi nejlepší... I když... Je jiný než ty předtím, tak se to nedá srovnat :) Ale líbí se mi :) Texty jsou míň o lásce a víc o jinejch věcech k zamyšlení, hudba už je zase mnohem lepší, propracovanější...
Opět přikládám seznam songů s mým názorem a s odkazama na youtube.

1. Dostanou nás - Wow :D Tak tohle je podle mě pecka. Skvěěělý kytary... refrén... Byť jednoduchej, tak super :D (odkaz je na záznam z křestu CD)
2. Stigmata - No... Už zase Wow :D miluju tuhle písničku, ale jako že vážně :D
3. Hlavou- Názor na tuhle songu už jsem tu psala v řetězáku. Skvělej text, mám ji hrozně ráda, jedna z mých srdcovek...
4. Sunday - jedna ze dvou anglických písniček na tomto CD, stejně jako ta druhá mi přijde zase v trooošičku jinym stylu, ale je skvělá :) Záznam opět z noci s andělem
5. Nespatříš - No tohle je jedna z mých BEST od "Imek" en začátek.... Nespatříš světlo světa, nepatříš vůbec nic... Prostě celej ten začátek uplně miluju, refrén taky suppa.... Mohla bych ji poslouchat pořád. (odkazuje na úžasnej záznam, pokud jste se dívali na ten uvedenej v řetězáku, tak toje on :))
6. Žiletko, má lásko - Takže. Taková hodně diskutabilní songa a klip. Některým lidem hrozně vadí to, že nabádá k sebepoškozování. To ale není pravda. Pouze na to poukazuje a tím má přispět k řešení této situace. V klipech se objevujou drogy, chlast, vraždy a všechny ostatní věci, co by se dělat neměly. Nikomu to nevadí. Tak proč se všichni rozčilujou nad tímhle klipem?
7. Dlaně - Moooc hezká. Nevím co víc dodat, prostě taková ta mooc hezká písnička.... Hrozně chytlavej refrén, jak ji jednou slyšim, zpívám si jí ještě týden... (odkaz je na ne moc kvalitní živej záznam, za to originální! Thom je bez kytary a společně s Imodiama si tuhle písniku dávají UDG :))
8. Slov plnej- Boží Bass´n´Guitar rozjezd.
9. Dostavníky - Super :D Navzuje mi uplně super náladu :) Vlastně ani nevim proč, možná ten rytmus, melodie... (na koncertě ze kterýho je tenhle záznam jsem byla - tam jsem Imodia poznala)
10. Znám tě - Skvělááá! Hlavně na koncertech, je to bomba "rozezpívačka"... Odkaz je taky z toho koncu na kterym sem byla, jdu tam i vidět. Taková ta prťavá přímo před Thomem :D
11. Underestand - Druhá english na tomto albu. Taky podle mě uhýbá stylově jinam, ale je moooc hezká. Taková pohodovka. Odkaz na super klip s krásnýma fotkama kluků z kapely.
12. Svoje těla - ehm... Co víc říct než :o*
13. Zítra v noci - Tak tohle, tohle si pusťte i kdyby jste se zapřísahali, že si nic z těch songů nepustíte. Je skvělá... Pomaloučká, hodně, ale úžasná! Taky jedna z mých největších srdcovek, takzvaná brečící písnička... Na tom videou jsou jakýsi krajinky bo co... Ne že se do nich zakoukáte a přestanete vnímat písničku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama