Prosinec 2008

Ajoja a pápá!

23. prosince 2008 v 17:04 | Baarny :) |  Mé výlevy
Tak nejprve bych se s váni chtěla přivítat...

Od haňullQy!

23. prosince 2008 v 16:54 | Baarny :) |  Diplomky
Juuu :) Klásný že? :)

Hlásek?

23. prosince 2008 v 14:13 | Baarny :) |  Blog info
Jejda lidičky, já ze sebe dělám čtyřdenního Římana a mezitím prošvihnu jedinou SONB do které jsem se kdy přihlásila :D Vůbec nevím, jestli to má ještě cenu, ale pokud chcete, tak pro mě (nebo prostě pro blog co se vám líbí nejvíc) hlásněte tady :)

Never Be the Same

23. prosince 2008 v 9:58 | Baarny :) |  One Shots
Tak jsem zpátky a hned na úvod vám sem dám ten oneshot, kterej je v soutěži na tomto blogu.
Doporučuju vnímat i ty anglický řádky, kterýma je to prokládaný... MYslím, že ten, kdo jim bude rozumnět si to celý tak nějak... Víc užije ;o)

well now I lie and listen to your lie,
well now I know that you´r not same like I know you anymore
well now I lie and try to understand
well now I know, that you´ll never be the same.

Hvězdy jasně zářily z nočního nebe a jejich světlo se tříštilo a odráželo od sněhu, co mi křupal pod nohama. Díval jsem se do oken domů, kolem kterých jsem procházel a pokaždé, když jsem zahlídl barevný světýlka rozvěšený na stromcích nebo v oknech, pokaždé, když jsem viděl tváře těch šťastných dětí, běhajících kolem veškeré té nádhery a blábolících, že už se nemůžou dočkat rána, až rozbalí dárky, píchlo mě u srdce a kdyby do mých očí nefoukal ten ledovej vítr, měl bych tváře zmáčený slzama.

Homofobia is Gay!

17. prosince 2008 v 15:06 | Baarny :)
Miláčkové ještě bych od vás ráda dárek na rozloučenou :D:D:D Opičím se po Haňulce
a udělala jsem si triko na flekartu :D A hrooooozně moc bych si přála, aby jste se zaregistrovali a zahlasovali, že se vám líbí... Najdete ho tady
MILUJU VÁS ZA TO!!!
:D:D:D Jsem hrozná co? :D

Ma-gór :D

17. prosince 2008 v 10:56 | Baarny :) |  Mé výlevy
Ano lidičky, asi jsem doopravdy zmagořila. Přihlásila jsem se do soutěže. Je to soutěž o povídku. Nemám čas na psaní, takže jsem byla schopná sesmolit jen jakousi nepochopitelnou cosi :D Ale aspoň něco. Přihlášky jsou do 20. prosïnce, to znamená, že někdy v rozmezí od 20. prosince do nevímkdy si budete moct přečíst jeden můj one shot na tomto blogu.
Co se hlasů týče - mám ráda fair play, takže až se tam bude hlasovat, přečtěte si všechny a hlasujte pro tu nejlepší :)
Iiiiiiiiiik! Btw: Zítra vzlítám směr Řím. Návrat je 22. prosince. To budu dokončovat vánoční přípravy. 23. jdu do práce, 24. relax a 25. jedu na moravu k našim. Tudíž opravdu nevím kdy sem co přibyde, ale každopádně nejpozději po novým roce bych ráda přišla s novou story... Takže...
Mějte se famfárově a doufám, že se mnou nespadne letadlo :D

OMG

16. prosince 2008 v 12:30 | Baarny :) |  Mé výlevy
No byly jsme před týdnem na koncertě UDG a No Heroes, tady v Praze, v Retru... Nebudu to rozebírat, bylo by to stejný jako jindy, prostě fajn koncik a tak... Ale jedna věc opravdu stojí za to... A to je tahle fotka :D Je to jasný znázornění toho, že opravdu nejsme normální... Válíme se na jakýchci polstrovaných čemsi co tam stálo... Šindy a na ní hajám já. A za náma vesele debatuje Thom :D
Jsme magoři?

Brý ránko :)

15. prosince 2008 v 9:11 | Baarny :) |  Mé výlevy
Dobré pondělní ránko pššááátelé :)
Já vám musím mooooc poděkovat za ty komentáře u Surrender. Fakt mě to moc potěšilo, takový ohlasy jsem ani nečekala :)
No jinak jak píšete jestli budu tvořit dál... To víte že budu, mám i nápad, ale jaksi mi schází čas... ve čtvrtek odlítám do Říma, tudíž toho do té doby musím hodně stihnout. nadělat si v práci ještě spoustu přesčasů, doma si udělat něco jako vánoční úklid (mám vplánu i mytí oken a debordelizaci balkonu, ale obávám se, že to všechno jen tak nestihnu), taky musím stihnout nakoupit dárky, páč přeci jenom se vracím až 22. a to už pak budou do vánoc hrozný fofry... No prostě nestíhačka... Ale slibuju že jakmile bude čas, do něčeho se vrhnu :)
Prozatím vám všem přeju co nejlepčejší začátek týdne :) Have a nice daaay!!!!!!
B.

WTF?

12. prosince 2008 v 13:24 | Baarny :) |  The Used
Prosímvás můžete mi říct co to jako je? :D:D:D Jako... Uznávám, že jsem sice stále ožralá, když jsem ze včerejšího firemního večírku šla rovnou do práce, ale jsem opravdu jediná, kdo tuhle fotku nepobírá?

Surrender (part 30 - END)

12. prosince 2008 v 7:00 | Baarny :) |  Surrender
tak... je to tady. Poslední díl... takže. Menší slovo na závěr. Za prvé - děkuju všem co to vydrželi, co si zachovali přízeň a zůstali věrní téhle povídce. Když jsem ji začínala psát, absolutně jsem nečekala, že bude mít 30 dílů...Počítala jsem maximálně s dvackou :) No. Chvilkama mě to nebavilo, přišlo mi to nudný a ták... Ale nakonec to došlo až sem :) A to je hlavní :)

No a jak už to bývá zvykem (většinou teda na začátku povídky xD), chtěla bych ji věnovat! Ale já ji chci věnovat všem, kteří si to zaslouží, což bude asi na dlouho... Takže. Guru! Věnuju ji tobě, protože jsi jedna z mých velkých inspirací. Zuzu! Věnuju ji i tobě, protože si stála u zrodu mých prvních věcí a to, jestli budu pokračovat dál záviselo na tom, jestli řekneš - jo, to můžeš zveřejnit... Taky Michelle! Ty máš na týhle povídce velkej podíl, kdoví, jak by to dopadlo, kdyby jsi mi neschválila ten děj :D ... No... Komu dál??? Úúúúúúplně všem co psali komenty... Snad pochopíte, že vás tu nebudu vypisovat, nějak nestíhám všechny přezdívky hledat, ale vy sami víte, jestli jste psali nebo ne ;)... Jo a taky... Věnuju ji všem, kteří komenty nepsali, ale četli to a napíšou komentář alespoň k tomuhle poslednímu dílu ;)

Uf. Tak. No.... zase něco končí :) Užijte si to :) Last Surrender is comming... NOW!

Surrender (part 29)

11. prosince 2008 v 7:00 | Baarny :) |  Surrender
Tak jsem vám ty zbývající díly přednastavila, páč následující dny budu do práce chodit asi spíš v pozdních hodinách... No, tak předposlední!!! Těšíte se na konec? :D

Surrender (part 28)

10. prosince 2008 v 9:06 | Baarny :) |  Surrender
Další :) tenhle je trochu kratší, takovej řekněme... průběhově orientační??? OMG co to ze mě zase vypadlo :) No prostě... Nic zvláštního se neděje. Spíš takový nahlédnutí na to, jak to probíhá :)

Rybičky 48 KH

9. prosince 2008 v 13:10 | Baarny :) |  Rybičky 48
Tak jsme byly v pátek na Rybičkách v Kutný Hoře, u Miroslávky :) Byla sranda, zpěvák předkapely celej Sean!!! Krucipísek, ale vážně! Koukněte se sem!
No... Více fotek najdete TADY
Kuci to rozjeli... Ondra by možná mohl nosi obtáhlejší trenky nebo aspoň něco pod něma... Pokud se úmyslně nechlubí... ehm...
Taky jsme se dozvěděli, že Kuba nemá chlupaté pozadí no a všechno doprovázeli krásně opilí - čerti, Mikuláš i andílek :) (čertik si k nám odložil pivo, protože na chvíli potřeboval volný ruce a když pak odcházel, místo svýho piva si vzal Šindy kolu :D Asi věděl, že už má dost :D)
No. prostě to byla fajne akce :)
Tady jedna common fotka :)... byla jsem vyčerpaná a nechtělo se mi vstávat, tak jsem zavelela, že nikam nejdu, že všichni musej dolů :)
Zleva - Kuba Ryba, nad nim s cigárem já, pode mnou Peťa Lebeda, vedle mě se obíma Šindy s Miroslávkou a úplně vpravo dřepí Kucinka :)


Surrender (part 27)

9. prosince 2008 v 11:00 | Baarny :) |  Surrender
No. Moooc děkuju za včerejší komentáře :) Teď tu máme tak trochu zvrácenej díl... Každopádně, včera (teda vlastně dneska) přesně v 1:37 ráno jsem dopsala celou povídku do konce. Máme celkem 30 dílů. Což znamená, že v pátek to všechno končí... Tudíž, enjoy last week with Surrender :)

Surrender (part 26)

8. prosince 2008 v 10:28 | Baarny :) |  Surrender
Tak je tu ;) Nezapomeňte se ozvat :D Jo a klidně můžete psát různý teorie (ne, už prosím nerozvíjet teorie stylu Mikey bude čistič akvárek nebo moderátor pornokanálu xD) a vzhledem k tomu, že to ještě není dopsaný, kdo ví, třeba mě někdo k něčemu inspiruje :D Enjoy!

Ehm ehm....

5. prosince 2008 v 10:13 | Baarny :) |  Mé výlevy
Uh... eh... Ehm ehm, nevím, jak moc velou radost z toho budete mít, ale prostě... Zase se to včera neuložilo na tu flashku. Jo, mluvím o další kapitole Surrender. A to jsem to fakt ukládala několikrát... Asi mi tot tady holt blbne no... Tudíž - Na vědomost se dává, že další díl tu uvidíte až v pondělí (pokud se nestane zázrak a přes víkend mi nebude doma nějak extrémě líp fungovat internet... Takže...
Dneska jedu na rybičky 48 do Kutné Hory, tak držte palce, ať to ve zdraví přežiju. Vrátím se někdy v sobotu ráno a zbytek víkendu mám vplánu prochrápat... Ale možná se dostanu i k PC a něco napíšu, ať máme zase aspoň jeden díl do zásoby ;)
Btw - taky bych ráda upekla perníčky, pokud všechno pude dobře... Takže v tom případě mi držte palce ať nepodpálim byt :D
Funny day a slunce v duši přeje Bé

Surrender (part 25)

4. prosince 2008 v 9:52 | Baarny :) |  Surrender
Ano, nakonec tu přeci jen máme další díl :D Čemu za to vděčíme? barborka přišla včera vnoci (okay, dnes hodně brzo ráno) domů z koncertu, sama, v depresi a ožralá a sama doma se hrooozně bála, takže to všechno dohromady způsobilo, že nemohla usnout (ani přes pilule na spaní, ano, dobře to míchám co? xD) a tudíž jsem se jala psát. Zkontrolovala jsem to po sobě jen letmo a navíc jsem stále trochu mimo, takže pokud vám něco nebude dávat smysl, bude tam nadmíra překlepů a podobně, tak víte proč :) Enjoy a slunce v duši.
P.S. A nezapomeňte na komentáře, jinak nebude další díl HA! :oP
P.P.S. Jo a fakt netuším, na kolik dílů to ještě dá... Ale řekla bych že něco kolem pěti. Možná míň a možná víc, kdo ví :D

Surrender (part 24)

3. prosince 2008 v 10:20 | Baarny :) |  Surrender
Jů to je komentářů najednou :D Jo jinak... Zítra asi nebude další díl, protože ho ještě nemám dopsanej a dneska je koncert, takže nepředpokládám, že to stihnu... Tudíž... Až v pátek asi...

Surrender (part 23)

2. prosince 2008 v 10:44 | Baarny :) |  Surrender
Teda ale... Skoro sedm večer, třicet lidí dávno minulo a koment tu je vlastně jen od Zuz a Michelle a to možná jenom proto, že se známe :o/ Ne že bych si myslela že si tohle zaslouží moře komentářů, ale člověka nepotěší když nikdo nereaguje.......