Srpen 2009

Prostě nyny :)

31. srpna 2009 v 9:46 | Baarny |  Mé výlevy
Já vám sem prostě tuhle fotku musím dát :) Ono vás to asi vůbec nezajímá, ale tohle jsou moje miminka a tahle fotka se mi prostě líbí :D

You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison (part 1)

31. srpna 2009 v 0:52 | Baarny |  You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison
Okay, tak je tu hnedle první díl další story, tenhle je celkem dlouhej, jen tak na úvod, další budou asi kratší. Nevím jak často budou přibývat, ale snad zase nejpozději jednou za týden :)

Menší info k příběhu:

Jak jistě poznáte po prvních několika větách, nejedná se o tak úplně normální příběh jako každej jinej. Je to tak troooošičku (tím chci říct že celkem dost) psycho. Odehrává se to zhruba v roce 1945. Odehrává se to v psychiatrické léčebně. Nutno ještě podotknout, že v té době se na takových místech jako léčebná metoda uznávala lobotomie. Kdo o tom chce něco vědět, doporučuju vygooglit. Nebo aspoň kouknout na film Přelet nad kukaččím hnízdem a nebo si přečíst knížku Vyhoďme ho z kola ven, která me lehce inspirovala. Celej příběh bude z Frankova pohledu. Nebo aspoň 99%.

No... Možná se to některým nebude líbit, ale i v tomhle případě chci komenty! :)

1

I'm Not The Man You Think I Am (part 43 - the end)

30. srpna 2009 v 0:40 | Baarny |  I'm Not The Man You Think I Am
Tak. A je to tady. Končí nám (vám) prázdniny, pomalu ale jistě končí celý léto a právě teď končí i tahle povídka. Takže...
Celá tahle povídka má ve wordu 135 stran. Což je délka normální knihy. S tím, že kdyby se to rozvrhlo do knižní vazby, klasickýho menšího formátu, mělo by to ještě mnohem víc stran. Vždycky jsem nechápala, jak může někdo napsat něco tak dlouhýho jako knížka... AHA.
Dál...
První díl byl zveřejněn 24. února 2009 v nula hodin a čtyřicet minut. Což znamená, že od prvního dílu uteklo přesně půl roku a šest dní (právě proto jsem to nastavila na zveřejnění v nula čtyřicet). 190 dní a 4560 hodin. WOW. Nevím jak vy, ale já tomu říkám dlouhá doba.
A víte co? Mě se po těchdle dvou "pakách" bude stýskat :)
No nic, je tu poslední kapitola, takže u tohohle příběhu naposledy píšu - enjoy!


43

I'm Not The Man You Think I Am (part 42)

28. srpna 2009 v 1:05 | Baarny |  I'm Not The Man You Think I Am
Tak přátelé. Tohle JE předposlední díl. Tentokrát už opravdu. Je to totiž už celý dopsaný. Poslední nastavím ale až na neděli. Ať nám to skončí s tím posledním čístě prázdninovým víkendem (i když já už žádný prázdniny nemám, ale to je jedno). Tohle je krátkej díl. Jen orientační. Původně jsem to už nechtěla rozdělovat, ale jeden díl na njakých sedm stránek jsem rozhodne neměla v plánu zveřejnit. No... Tak... Teda enjoy no... :)

42

Mozinor - Bite it!

26. srpna 2009 v 12:56 | Baarny |  Funny
No... Jako vy kteří mě znáte tak víte, že parodiím a zesměšnování ikon nijak neholduju. Už vůbec ne takových ikon, Jako Michael Jackson. Být to cokoliv jinýho trapnýho, nadávala bych na to do halelujah. Ale... Musím uznat, že tohle se povedlo. Parodie na pozadí klipu k beat it... Donutilo mě to smíchy spadnout ze židle a dalších pět minut se válet na zemi se slzama v očích a s křečema v břichu... A to tomu ani nerozumím. Prostě... BITE IT! (ineuuudvííí!!!!)

I'm Not The Man You Think I Am (part 41)

26. srpna 2009 v 1:33 | Baarny |  I'm Not The Man You Think I Am
Uiiii no, takže teď už vážně... Tohle je buďto předposlední a nebo předpředposlední díl... Na víc to opravdu nevidím...

41

I'm Not The Man You Think I Am (part 40)

24. srpna 2009 v 23:46 | Baarny |  I'm Not The Man You Think I Am
Helou! Surprajs! Docela brzo od minulýho dílu ne? Ale teda další do zásobxy už zase nemám no, tak uvidíme jak rychle se k tomu dokopu. Ale snad to půjde.Je to teda zase delší, něco se zopakuje z minulýho dílu, páč o tom tentokrát mluví Gee... No jinak žádný převraty zatím.

40

I'm Not The Man You Think I Am (part 39)

23. srpna 2009 v 3:38 | Baarny |  I'm Not The Man You Think I Am
Tak tady je jeden z těch rozhodně delších dílů. Musím říct, že jsem se v něm vyžívala. A musím říct, že nevím proč, ale díky tomuhle dílu mě to zase začalo nějak víc bavit... A i když je skoro tři čtvrtě na čtyři, asi budu v psaní ještě chvíli pokračovat. Aspoň kousek dalšího dílu...... No... Enjoy :)

39

MusicActions

22. srpna 2009 v 5:23 | Baarny |  další různosti
Takže jen takové menší ino... Je 5:21 a teprve teď jsem dodělala úpravy stránek MusicActions. Někteří z vás možná znají původní verzi ic.cz, tohle je ale nová verze - www.musicactions.7x.cz. Kdo chce, může kouknout, když se nebude líbit, tak hned zase odejít no a když bude tak tam klidně ještě párkrát zabloudit :)

I'm Not The Man You Think I Am (part 38)

16. srpna 2009 v 4:51 | Baarny |  I'm Not The Man You Think I Am
Já se vážně, VÁŽNĚ omlouvám že to tak trvalo... Co se dá dělat no. Buď není čas nebo nálada :/
Každopádně je tu ještě neděle (pokud ji celou neprospím vzhledem k tomu, kolik je hodin), takže se pokusím ještě něco splodit a když se to povede, další díl tu bude hned v naše klasické úterý... Mimochodem původně jsem měla v plánu všechno udělat majinko jinak... A teď mi to nějak nesedí, takže je dost možný, že zbývá tak jeden, dva nebo tři díly... Uvidíme no...

38