Říjen 2009

I Miss My Future (part 1)

28. října 2009 v 4:56 | Baarny |  I Miss My Future
Ha... Surpriiiise! :D To jste nečekali že? No já moc taky ne. Ale ano, je to tak, pustila jsem se ještě do druhé povídky... Původně jsem ji chtěla zveřejnit až později, ale mám napsanej ještě jeden díl do zásoby, tak jsem si řekla, že nebude od věci ji sem vložit rovnou. Hlavně se píše docela dobře, takže je to dobrá "psací oddechovka" od You know what they do... Samozřejmě - You know what they do... bude přibývat taky. Aby se neřeklo, že jedné nebo druhé povídce nadržuju, budu je sem dávat nastřídačku.
Tak mi kdyžtak držte palce, ať mám čas napsat toho co nejvíc a aby tady byl jeden díl od každé povídky minimálně jednou týdně :D... A nezapomeňte napsat co si o tom myslíte jo? :)

GERARD:

Postrádám svou budoucnost. Proč? Žádná není. Žádnou už nevidím. Ale přesto jsem pořád tady. Nechápu to. Nevím proč. Už tolikrát mě napadlo to všechno skončit, na všechno se vykašlat... Ale nakonec... Nakonec jsem to vždycky vzdal. Jako by mě tu něco drželo. Něco, co věří, že já tu ještě nějakou tu úlohu zahraju. Ať už to bylo cokoliv, já ne. Já tomu nevěřil. Má budoucnost neexistuje. Je jenom minulost. Minulost a věčnej boj o přežití. Nic víc.

You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison (part 7)

25. října 2009 v 3:51 | Baarny |  You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison
Taaak. A protože mi to zase strašně trvalo, i když jste táááák hezky komentovali, tak tu máte jeden docela dlouhej díl a řekněme takovej docela... No ne zrovna na rozčilování, takže ani relaxační hudba snad nebude potřeba :)

7

Probudilo mě ostrý světlo který mi zářilo přímo do očí. Vyděsil jsem se. Posadil jsem se na postel a zběsile jsem se rozhlížel. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že to byly jen paprsky slunce který mi skrz okno svítily do obličeje. Srdce mi bušilo rychleji než je obvyklé. Měl jsem pocit jako bych se dusil. Chvíli mi trvalo než jsem přišel na to proč tomu tak je. Než jsem si vzpomněl na včerejšek. Včerejšek, kdy jsem viděl pana Boba. Včerejšek, kdy jsem mluvil s Rayem. Včerejšek, kdy pan Gerard nebyl takovej, jakej obvykle bývá. Včerejšek, během kterýho jsem se opravdu začal cítit jako v kleci. To ty stěny který mě tu drží mě tolik dusí. Začal jsem se ztrácet. Měl jsem všechno vzdát a jen hlídat sebe sama, jak říkal Ray? Už se nemám dál snažit?

You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison (part 6)

18. října 2009 v 2:06 | Baarny |  You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison
Děkuju za všechny komenty :) Mám z nich radost :)

6

You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison (part 5)

12. října 2009 v 1:47 | Baarny |  You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison
Juuu ty minulý komentáře mě tooolik potěšily! A dokonce mě donutily napsat dneska další díl, i dkyž za chvíli budou dvě ráno (musím ještě se psem juj xD) a já potřebuju zítra nějak rozumně vstát do práce :))
No každopádně - enjoy :)

5


"Vstávej Iero, nebo zase přijdeš pozdě!" probudil mě něčí hlas a když jsem otevřel oči, uviděl jsem před sebou pana Larsona. Z chodby se ozývalo spoustu hlasů a kroků. Jako vždycky když se všichni společně chystají k večeři.

Labyrint (part 16 - The end)

9. října 2009 v 12:20 | Baarny |  Labyrint
Aaaaaa je tu poslední díl naší milé pohádky :)
***

"Dej mi mou duši!" vypadlo ze mě. Uvědomil jsem si, že přemýšlením jen ztrácím čas.

You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison (part 4)

7. října 2009 v 22:48 | Baarny |  You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison
Jejda, ono mi to vždycky tak trvá... Ale... Ne že bych vás chtěl vydírat nebo že byh si chtěla stěžovat, ale ono prostě vždycky člověka hrozně povzbudí když vidí ty komentáře :) Dřív nebyl problém nějakých devíti desíti a víc u jednoho článku, teď jsem vážně ráda za tři... Chjo... No jo no. Ale jako k ničemu vás nenutím, piště jak chcete, nicméně by se mi určitě psalo líp, kdyby se komentářů objevovalo aspoň z poloviny tolik co dřív:)

4

Labyrint (part 15)

5. října 2009 v 23:37 | Baarny + Anett |  Labyrint
Předposlední díl naší pohádky děti!! Doufám, že se vám líbila a všem, co neviděly film, tak doporučuji, protože Bowie tam vypadá táááák moc dokonale :D

"Ale jak to chceš udělat?" řekli jsme s Hogglem oba společně. Bob se otočil zády k nám a sáhl do nějakýho koše. Vypadalo to jako koš na prádlo. Chvíli se v něm hrabal a nakonec se zase otočil naším směrem. Vůbec jsem nechápal co chce dělat obr jako Bob s růžovou sukní pro Baletky, síťovanejma silonkama a růžovou mašlí.


Labyrint (part 14)

5. října 2009 v 1:18 | Baarny + Anett |  Labyrint
No, tak přátelé :) Zbývají cca dva díly :D Tak teda enjoy, než zazvoní zvonec a pohádky bude konec :)

14

Vypravěč

Zatímco se všichni zaměstnanci podniků ve městě vrhli na nově přicházející, jeden z podnikových vedoucích rozpoznal, o koho se jedná a běžel rovnou do hradu.

Labyrint (part 13)

3. října 2009 v 16:27 | Baarny + Anett |  Labyrint
No, ... pomalu se blížíme ke konci přátelé :)

13


Otevřel jsem oči. Ležel jsem na své posteli, ve svém pokoji a křečovitě jsem objímal svého oblíbeného plyšáka.