Listopad 2009

Pocit porozumění (part 3)

25. listopadu 2009 v 21:36 | Baarny |  Pocit porozumění
Kenichi

Seděl jsemv té zasedačce asi ještě další čtvrt hodinu a to jen kvůli tomu, že stále docházeli herci z hlavních rolí. Vlastně, jen jeden, jelikož hlavní role budu já a můj ''bratr'' zbytek tvořilo vedlejší osazenstvo, jako byli jeho ''kamarádi'' či tak nějak podobně.

Kiss shita mama, sayonara

24. listopadu 2009 v 10:30 | Baarny |  další různosti
A já vám ji sem prostě dám, protože je co? Protože je úžasná. Ano, je to cajdáček, ale úžasnej. A to SAYONARA na konci, úplným, to je best...
You Know What They Do To Guys Like YOU In The Prison (part 8)

17. listopadu 2009 v 22:30 | Baarny |  You Know What They Do To Guys Like YOU In Prison
Tak a konečně je to tady. ANO!!! Další díl You Know... Nejásala bych předčasně, nemám pocit, že jsem se toho bloku úplně zbavila (což dokazuje i fakt, že tenhle díl je jeden z kratších) nicméně jsem byla schopná napsat téměř dvě stránky v jednom zátahu a neměla jsem z nich pocit, že bych je měla okamžitě mazat, což je obrovský pokrok :)
Doufám, že jste na tuto povídku ještě nezapomněli :)
Jooo a taky ještě jedno menší info - pravděpodobně tu přibyde nová Story rubrika věnovaná takovým oddechovým komediím z prostředí kapely našeho HEROinka. Zatím se u vymýšlení s Anett dost bavíme, tak uvidíme, jak to půjde dál :)

8

Last sorry

15. listopadu 2009 v 20:40 | Baarny |  Blog info
Ano, jak z názvu plyne, opět se jdu omlouvat. Ale tentokrát to není mojí vinou...
Přeinstalovávala jsem kompa komplet. A teď mi pořád nějak nejde nainstalovat Word! Z čehož plyne, že nemám jak psát nebo jak si otevřít rozepsané story. Nicméne do zítřka to prostě nainstaluju i kdybych se po*** měla. Ale stále to znamená - můj slib, který jsem dala, že do neděle se bude pokračovat, tím bohužel padá. nedělá mi dobře neplnit sliby, ale věřím tomu, že přijmete mou omluvu a že teď už ten den nebo dva čekání určitě vydržíte :)
Peace and love... Batman.

Mac Infoš

14. listopadu 2009 v 11:02 | Baarny |  Blog info
Tak mě napadlo, že sem hodím menší info.

Pocit porozumění (part 2)

13. listopadu 2009 v 0:42 | Baarny + Anett |  Pocit porozumění
No tak prozatím je tu další díl naší spolupráce... Máme toho rozepsáno relativně dost... Co se dalších povídek týče - tentokrát slibuju na cokoliv, že prostě do konce neděle opravdu ale opravdu pokročím :D
Btw tu fotku v tomhle díle miluju :)

Hero

"Přestaň si hrát na naši matku! Nesnaž se měvychovávat! Jsem dospělej, můžu si dělat, co chci a ty mi do toho nemáš co kecat!"

Pocit porozumění (part 1)

8. listopadu 2009 v 22:26 | Baarny + Anett |  Pocit porozumění
Ha... poměrně nečekaně sem tedy přidám dnes ještě jednu story a to tu nejnovější spolupráci s Anettkou :)
Informace o story si můžete přečíst o dva články níže...
JO! A ilustrativní fotka chlapce, který vypráví tento part (čili Kenichiho) je obsažena v textu :)
Joooo a jak psala ANettka u sebe na blogu - pokud to někdo bude číst, u této story komentáře opravdu uvítáme obrovským způsobem :)

Kenichi
".. I got you, under my skin…" linulo se rádiem, zaposlouchal jsem se do slov a melodie. Musím uznat, nebylo to špatné, ale můj šálek čaje to také nebyl tak jsem to vypnul. Mám teď na starosti jiné věci. Ráno mě vzbudil manažer s tím, že pro mě má nabídku na jeden film, z jeho překotného mluvení jsem ani nepoznal, o co se mělo jednat, ale stihl jsem zaregistrovat kam a v kolik se mám dostavit.

I Miss My Future (part 2)

8. listopadu 2009 v 14:56 | Baarny |  I Miss My Future
Achjo, děti moje, s You know what they do to vypadá stále stejně :/ Ale řekla jsem si, že teda nejpozději do středy tejn jeden díl prostě dopíšu i kdybych tím vynuceným psaním celou tu povídku měla podělat. Prostě se necítím dobře, když to tady tak stojí.
A jako reakci na komentář Dark_Butterfly sem tedy dávám alespoň I Miss My Future... Doufám, že to zafunguje jako taková menší náplast a SNAD to tu brzy bude pokračovat s naším malým zblbnutým Frankouškem... Mno... Prozatím - enjoy :)

2

Vešel jsem do pokoje (pokud se to dá pokojem nazvat) a beze slova jsem sebou praštil o svou matraci.
"Ts, zase někde vyšukával celou noc." zaslechl jsem jednoho z mých řekněme spolubydlících. Nestál mi za to, abych se snažil oponovat. Nebo jakkoliv reagovat. K čemu by mi bylo vyprávět mu, že jsem se vnoci ztratil v mlze a musel jsem čekat, až zmizí a následujících několik hodin hledat cestu zpátky? K ničemu. Nezajímalo ho to.

ÚVOD

5. listopadu 2009 v 11:04 | Baarny |  Pocit porozumění
Vážení přátelé a kamarádi, zlatíčka!

Jednou to prostě přijít muselo.

New des + info k příběhům

4. listopadu 2009 v 1:58 | Baarny |  Blog info
Ahojte zlatíčkové...
Jak jste si asi všimli, nastal zase čas na změnu, a to konkrétně designu. No uznávám, že tohle není zrovna neutrální design a že jsem střílela od boku když jsem se rozhodla sem dát tohohle člověka a doufat, že se vám ten design aspoň trochu zalíbí, ale riskla jsem to :)Musíte uznat (a to i když nejste zrovna na tyhle asijský typy) že je to fešák, no ne? Ano ano, tohle je nový objekt Barborčina šílenství a to dokonce takový, že je to historicky první slavná osobnost na mém designu :D (pro ty které to zajímá - jmenuje se Hero JaeJoong), což znamená, že tu prostě bude strašit dokud se nerozhodnu design změnit :D Ale stejně jsem zvědavá, co si o tom myslíte, hm?

INFO K PŘÍBĚHŮM (pod cč)