Únor 2010

DBSK

22. února 2010 v 10:49 | Baarny |  Blog info
Takže. Protože ani já jsem nikdy nebyla takovým tím odpůrcem reklam, taky si tu jednu udělám.

S Anett jsme založily fanstránky DBSK. (Chceteli TVXQ, Dong Bang Shin Ki nebo taky Tohoshinky)...
O čem že to tady melu? Melu tady o korejském boybandu. ("WTF? Ta holka se zbláznila? Boyband? Cože?" Ne, nezbláznila jsem se. Přiznávám se k tomu a jsem na to hrdá aby jste věděli :)) Nicméně kdo z vás je alespoň trošičku zvědav, byly by jsme s Anett určitě obě dvě moc rády, kdyby jste SEM zavítali. Můžete okomentovat jakejkoliv článek, můžete napsat do diskuze. Klidně jen to, jak se vám stránky líbí nebo nelíbí.

A proč to sem tahám? Protože se tu už i s těmihle chlapci něco objevilo. Například Pocit porozumění, kde vystupuje Hero (Jaejoong) a trošičku i Micky, taky třeba taková minikomedie Cracky Gods Of The East - Magic Mirror on the wall, WHERE is the fairest one of all? Tohle jsou prozatimní člkánky ve kterých vystupujou tihle boybandoví chlapci. A věřte mi nebo ne, časem to sem bude patřit asi ještě víc.

Já mám v plánu dopsat vše rozepsané. Pocit porozumění bude pokračovat normálně jak pokračuje, jakmile zprovozním počítač doma (teď píšu z práce) bude pravděpodobně pokračovat I MISS MY FUTURE. Řekla bych že až jeden z těchto příběhů skončí, začne tu přibývat pokračování You know what they do to guys like YOU in the prison a někdy bych také moc ráda dokončila prozatím ne zrovna rozjetou story Dokud nás smrt nerozdělí, kterou jsem bohužel hnusně zazdila i když si podle mě jako jediná zaslouží pokračování (bohužel pravděpodobně v ní budu pokračovat až nakonec, protože na ni chci hodně času). Co bude potom?

NĚCO.

Neříkám nic o zrušení blogu ani pozastavení nebo tak podobně. Jen říkám, že frerardy... Ty tu už možná neuvidíte poté, co dopíšu ty stávající. Dost možná ale jo. Pokud ano, pouze v one shotech. Přiznám se, že story na pokračování v tomhle žánru už prostě nejsou nic pro mě.
Neříkám že se tu neobjeví další FF povídky, s kdovíjakým párováním, ale... Nevím. NĚCO tu bude.

JÁ tu budu.

Pokud jste sem chodili jen kvůli frerardům, pravděpodobně se s tímto blogem rozloučíte, až skončí rozepsané povídky. Pokud jste sem chodili kvůli mě, budete mě tu potkávat dál :) A někdy v budoucnu možná i častěji :)

Chci jen říct, že jsem pořád ta stejná Baarny. Babu, Batman, chcete-li. Prostě ten blázen, co miluje koncerty, dobrou, tvrdou hudbu, ano, stále miluju i My Chemical Romance. Jen ke mě přibyla ještě jedna věc, která mi mimochodem dala něco nového. Poté, co už všechno upadalo a všechno mi nějak splývalo dohromady se v mém životě objevili právě DBSK a já jsem za ně vděčná. Ať chcete nebo ne. Ať chci já nebo ne :)

Budu ráda když mi sem napíšete komentář. Ať už se se mnou budete se slovy "nazdar magore" loučit nebo mi jen napíšete "Okay", budu ráda, když budu vědět, jak na tom současní návštěvnící tohoto blogu jsou :)

Prozatím se s váma loučím. A jak jsem řekla - hned jak se mi doma rozchodí PC, mám v plánu to tu trochu oživit. A to nejen po příběhové stránce.
Užívejte si slunečné zimy přátelé ^^

Pocit porozumění (part 8)

4. února 2010 v 19:17 | Baarny + Anett |  Pocit porozumění
Následuje další díl pocitu porozumění včetně známé nýbrž snad nikdy nevyužité ankety :D. No když už to nikdo nečte, doufám že aspoň tahle fotka se zalíbí :D

HERO

Probudil jsem se relativně brzo ráno. No…. Bylo půl deváté, což není zrovna čas ranních ptáčat, ale na mě to bylo opravdu brzo, vzhledem k tomu, že jsem neměl přes den žádnou práci. Podíval jsem se na telefon. Nikdo nepsal, nevolal, takže jsem se vklidu zvednul a doploužil se do koupelny. Opřel jsem ruce o umyvadlo a zadíval jsem se na sebe do zrcadla.

I Miss My Future (part 4)

3. února 2010 v 3:30 | Baarny |  I Miss My Future
Milí kamarádi, je to tady. Další díl I Miss My Future. Asi jste čekali spíš You Know What They Do..., ale... Prostě... Už jsem se určitě zmiňovala o určitým spisovatelským bloku. Tohle je zatím jediná story, ve které jsem schopná pokračovat... A tentokrát už snad opravdu trochu pravidelněji. Je to relativně dlouhej díl, snad si alespoň někdo z vás vzpomene na tenhle blog, když už při nejmenším tuhle story mám opravdu v plánu dokončit :) Pro ty, kteří si opravdu vzpomněli - enjoy :)